Круглий стіл «УРОКИ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКИХ ВІЙН»

03 серпня 2022 року на юридичному факультеті кафедрою теорії та історії держави і права був організований надзвичайно цікавий захід, в ході якого обговорили найбільш гострі проблеми збереження і захисту нашої держави, що актуалізувалися в контексті сучасної війни росії проти України. Метою круглого столу став аналіз причин та передумов російсько-українських війн, обговорення історичних, юридичних та міжнародних аспектів російсько-української та інших війн, уроків і прорахунків в історичному досвіді України.

Модератором заходу був к.ю.н., завідувач кафедри теорії та історії держави і права, доцент Кравчук Микола Володимирович. У роботі круглого столу взяли участь як викладачі та студенти юридичного факультету, так і запрошені до дискусії науковці Львівського національного університету ім. І. Франка, Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника тощо. Дистанційно долучили свої цікаві і корисні думки, ідеї та пропозиції інші учасники. Детальніше із змістом тез доповідей учасників круглого столу можна ознайомитися на сайті «Актуальна юриспруденція».

Висловлюємо подяку усім доповідачам та учасникам дискусії за цікаві думки та запропоновані підходи у вирішенні порушених проблемних питань.