Участь викладачів КТІДП у Всеукраїнській науковій конференції «Актуальні проблеми викладання історико-правових дисциплін в системі вищої юридичної освіти України і зарубіжних країн»

19 жовтня 2017 року викладачі кафедри теорії та історії держави і права (завідувач кафедри, к.ю.н., доц. Кравчук Микола Володимирович та к.ю.н., доцент кафедри Баран Анжеліка Володимирівна) взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції «Актуальні проблеми викладання історико-правових дисциплін в системі вищої юридичної освіти України і зарубіжних країн», що проходила на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка.

У роботі Всеукраїнської конференції взяли участь також знані вчені провідних вищих навчальних закладів та установ, зокрема: Інституту держави і права імені В. Корецького НАН України, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Східноєвропейського національного університету ім. Л. Українки, Харківського національного університету імені В. Каразіна та ін.

Конференція проходила у формі пленарного та секційних засідань, які пройшли в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як молодих вчених, так і знаних науковців.

Учасники конференції обговорили найважливіші проблеми викладання історико-правових дисциплін. За результатами конференції були зроблені висновки, що будуть скеровані компетентним органам державної влади.

Дякуємо організаторам і учасникам конференції за цікавий захід, проведений на високому науково-теоретичному рівні!