Інтелектуальний брейн-ринг між командами першого курсу ЮФ

6 жовтня в рамках Тижня права та з нагоди Дня юриста кафедра ТІДП організувала для першокурсників навчально-розважальну подію — інтелектуальний брейн-ринг між командами академічних груп. В турнірі взяли участь:
✔️команда «Сенатори» гр.ПР-11
✔️команда «Холопи» гр.ПР-12
✔️команда «Удар» гр. ПР-13
✔️команда «Державники» гр. ПР-14
✔️команда «Natus Vincere» гр.ПР-15
✔️команда «Bona Fides» гр.МП-11
Гра проводилася за «олімпійською системою», тож за результатами попереднього жеребкування відбулося два раунди, в яких випробовували свої сили по три команди.
У 1️⃣ раунді зіграли команди «Державники», «Bona Fides» і «Холопи». Необхідну кількість балів набрала команда «Холопи» і вийшла у фінал.
У 2️⃣ раунді інтелектом мірялися гравці команд «Удар», «Сенатори» і «Natus Vincere». Перемогла і пройшла у фінальний раунд команда «Удар».
‼️ Переможці раундів у фіналі змагалися між собою. Так визначено чемпіона інтелектуальної гри. І ним у запеклій боротьбі стала команда гр.ПР-12 «Холопи»! Вітаємо переможців🏆🎉 (вони отримали солодкий подарунок від кафедри) і бажаємо й надалі тільки успіхів і перемог!!!
Всім студентам дякуємо за участь! До нових зустрічей!
Р.S. Дякуємо Кравчук Валентині Миколаївні за цікаві запитання і організацію заходу!
Дякуємо об’єктивному і неупередженому журі!
Дякуємо нашим помічникам — студентам гр.ПР-24: Яні Вертепній, Наталі Герман, Олесі Бабій, Юлі Дембровській, Вадиму Шуригайло, Олександру Звіздаку та старості Володимиру Рацину — за технічну підтримку і допомогу!!!
Р.Р.S. Вітаємо усіх з ДНЕМ ЮРИСТА!