Науково-методичний семінар "Інноваційні підходи до створення креативного простору юридичної освіти"


01 лютого 2018 року завідувач кафедри к.ю.н, доц. Кравчук Микола Володимирович та викладачі кафедри к.і.н., доц. Ухач Василь Зіновійович та к.ю.н., доц. Кравчук Валентина Миколаївна взяли участь в який було проведено на базі юридичного факультету ТНЕУ для вчителів історії та правознавства Тернопільської області.
В ході семінару було обговорено багато питань щодо особливостей викладання основ правознавства у школі, й зокрема щодо компетентнісного підходу, використання інтерактивних методів, вироблення в учнів навичок критичного мислення тощо. Крім того, на семінарі було презентовано підручник з «Основ правознавства» для 9 класу, що рекомендований МОН України, співавторами якого є доцент кафедри Кравчук Валентина Миколаївна та учитель-методист Васильків Ірина Дмитрівна. Власне, підручник відповідає сучасним підходам і трендам в освіті, тому презентація дала можливість проілюструвати практичні нюанси застосування технологій формування навичок критичного мислення.
Усім вчителям — учасникам семінару завкафедри Кравчук Микола Володимирович вручив примірник авторської навчально-методичної розробки — навчального посібника з теорії держави і права.
Сподіваємося, що наша співпраця в подальшому буде знаходити й інші напрямки та вектори, бо формування високої правової культури в молодого покоління — наша спільна відповідальність!