Онлайн-захід "Уповноважений ВРУ з прав людини"

Хочемо висловити щиру вдячність 🌹 Коваленко Олені Володимирівні — нашій випускниці, а тепер регіональному координатору взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області — за проведену з нашими студентами онлайн-зустріч 30.11.2020.
Інформаційно-просвітницький захід стосувався діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини, його правового статусу та особливостей функціонування, роботи за формулою «Омбудсман+», діяльності регіональних представництв Уповноваженого, а також національного превентивного механізму та моніторів НПМ .
Студенти висловлюють свої позитивні враження, вдячність, зацікавленість та готовність і надалі брати участь у таких зустрічах з юристами-практиками .