Пишаємося нашими студентами!


Вітаємо студентку 3 курсу ЮФ ТНЕУ Різник Галину та її наукового керівника к.ю.н., доц., завідувача кафедри теорії та історії держави і права Кравчука Миколу Володимировича із здобуттям ІІ місця у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт! 🥈🏆🎉💐
29 травня 2020 року на базі юридичного факультету Національного авіаційного університету відбулася онлайн підсумкова науково-практична конференція (фінальний етап) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права».
До цього етапу конкурсу пройдено значний шлях: з-поміж 60 робіт, допущених до участі у конкурсі, 15 конкурсних робіт, серед яких і наукова робота нашої студентки, були рекомендовані до ІІ туру Конкурсу.
Галина гідно презентувала результати наукового дослідження у ІІ турі, чітко відповідала на професорські запитання членів галузевої конкурсної комісії і заслужено отримала диплом ІІ рівня у чесній боротьбі із достойними конкурентами!
Радіємо і пишаємося, що ростимо таку розумну і талановиту молодь – наше майбутнє!
Бажаємо Галині подальших успіхів у науковій роботі (і не тільки), нових здобутків і перемог! Так тримати!!!

 

May be an image of 2 людини