Студенти ЮФ в музеї анатомії людини

У рамках позааудиторної культурно-пізнавальної роботи, підтримуючи традиції розвитку контактів закладів вищої освіти міста, студенти 1 і 2 курсів юридичного факультету спеціальності «Право» 23 жовтня 2018 р. разом з наставником, доцентом кафедри теорії та історії держави і права ТНЕУ Грубінком А.В. відвідали Музей кафедри анатомії людини Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. Пізнавальну екскурсію правникам провела доцент кафедри анатомії людини Флекей П.П. Студенти ознайомилися з історією музею, почули інформацію про науковців, які його створювали, особливості представлених експонатів. Продемонстровано препарати, виготовлені на основі біологічного матеріалу тіла людини, колекцію експонатів розвитку людини (онтогенез) та специфіку вивчених в медицині вад розвитку тіла людини. Демонстрація експонатів уражених легень та інших внутрішніх органів наочно показала шкідливість тютюнопаління, вживання алкоголю та інших токсичних засобів для людського організму.

Проведена екскурсія була не лише цікавою, але професійно необхідною, розвіявши певні скептичні думки окремих студентів щодо доцільності відвідин анатомічного музею майбутніми правниками. Здобута інформація безперечно стане в нагоді студентам-юристав при вивченні таких спеціальних юридичних дисциплін, як судова медицина, криміналістика, кримінологія, та зрештою збагатить загальний інтелект молоді і сприятиме вихованню шани до власного здоров’я.

Особливу подяку за організацію екскурсії висловлюємо студентам 2 курсу ЮФ ТНЕУ Віталію Українцю та Анні Кучер.