Зустріч з Головою Ради адвокатів Тернопільської області

4 жовтня 2022 року, в рамках Тижня права на юридичний факультет на запрошення кафедри ТІДП завітав висококваліфікований адвокат, в минулому — суддя, а сьогодні Голова Ради адвокатів Тернопільської області — БУДЗ Тарас Васильович. На зустрічі із студентами у форматі in the form of free communication Тарас Васильович поділився власним досвідом суддівської та адвокатської діяльності, розкрив морально-етичні нюанси адвокатської справи, сформулював мудрі поради і настанови для майбутнього покоління правників.

Щиро вдячні Тарасу Васильовичу за відкритість та цікаву, динамічну, захоплюючу бесіду (хоч і довелося її через чергову повітряну тривогу продовжувати у нашому бомбосховищі ). Студенти надзвичайно задоволені знайомством та невимушеним спілкуванням з Вами, вже чекають з нетерпінням наступного візиту.